Kitap Özetleri

Bir Delinin Ot Defteri

Bir Delinin Ot Defteri

Arka Kapak

Bizi kuşatan ve anlamlarıyla anlamlandırmaya çalışan bunca şeyden kaçı gerçekten var olmayı hak ediyor? Altkültür yahut alternatif bakış içinde hangileri modernle barışık? Bildiklerimizi yaşadıklarımızla sınırlıyorsak eğer, bedenimiz dışında cahil sayılmaz mıyız? Yol göstericilerimiz kitaplar, filmler, müzikler hakkında yeteri kadar aydınlandık mı acaba? Peki ama, ya delirdiysek ve tüm bu karmaşa aslında bizi iyileştirmek için kurgulandıysa?O zaman bir defter tutmak gerekir: Kentle, tabiatla, esrimeyle örtüşen bir defter. Açıklama defteri. Seyir defteri. Sırların döküldüğü bir mermer defter.küçük İskender, Bir Delinin Ot Defterinde baygın düşerken gözlemlediklerini, öğrendiklerini okurla paylaşıyor. Ben o defteri çoktan kapattım diyenlere yeni bir defter armağan ediyor.Kitapları kapatalım, hayat yazılı yapacak!

Kitap Özeti

Bir Delinin Ot Defteri Küçük İskender

Türk edebiyatının son zamanlardaki en ilginç yazarlarından biri olan Küçük İskender yine çok farklı ve çarpıcı bir kitap ile karşımıza geliyor.

Bir Delinin Not Defteri aslında hayata dair bir var oluş defteri. Çevremizde hayatımızı şekillendirenlerin var olmayı hak edip etmediğini sorgulayan yazar çevremizdeki kitapların, filmlerin, müziklerin ve daha birçok öğenin aslında neden var olduğunu ve onların arkasındaki sırrı arıyor.

Hayata yeni bir defter ile başlamak isteyenlerin ve hayata çok daha farklı bir şekilde bakmak isteyenlerin ilgisini çekebilecek bir eser Bir Delinin Ot Defteri.

Bir Delinin Ot Defteri Konusuna Ait Etiketler

bir delinin not defteri iskenderbir delinin not defteri kitapbir delinin not defteri küçük iskenderbir delinin ot defteri oku

The post Bir Delinin Ot Defteri appeared first on Kitap ozetleri.

Related posts

İstanbul Yüzlü Kadın Kitap Özeti

yakutlu

Harry Potter Felsefe Taşı

yakutlu

Makedonya 1900

yakutlu

Leave a Comment